Nowości w TERMINATORIB, wersje od do

Pokaż tylko nowości zawierające słowa:  
» 8.80
sortowanie : malejąco / rosnąco
Wersja Zmiany
8.80
od 13.06.2024
• W opcjach tworzenia SAD-u dla przesyłek na zakładce "1. Jaki SAD?" dodano opcję "umieszczaj w polu 30 kod MCS z zakładki "2. Magazyn" przesyłki"". Gdy jest zaznaczona wówczas pole 30 generowanego przez moduł Terminator SAD-u jest wypełniane kodem MCS odczytanym z pola "Kod MCS" w przesyłce na zakładce „2. Magazyn”, a program nie łączy w jednej deklaracji przesyłek, które mają różne wartości wpisane w ww. polu.
Dodatkowo na podstawie kodu MCS z przesyłki z bazy magazynów programu MagCS wczytywany jest kod UC nadzorującego i jeśli jest niepusty wówczas wstawiany jest do pola 1 SAD-u.
• moduł Terminator reaguje na zwolnienie SAD-u do procedury synchronicznie z tym zdarzeniem, co powinno natychmiast zmieniać statusy wydań w odprawionych nim przesyłek MagCS, o ile są dostępne (nie są edytowane przez jakiegoś użytkownika)
• numery dostaw w polu 44 SAD-ów tranzytowych zbiorczych są umieszczone jako osobne dokumenty z kodem dostawy wpisanym w opcjach tworzenia SAD-ów (poprzednio ich numery rozdzielone przecinkiem lokowane były jako numer pojedynczego dokumentu)
• przesyłki: przy tworzeniu DSAIS program pozwala utworzyć ją dla dostawy o przyszłej dacie, jeśli zarejestrowany moment przybycia dotyczy daty dzisiejszej lub wcześniejszej
• oraz 4 zmiany techniczne